Kavak Yelleri 'o9
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kavak Yelleri 'o9

Kavak Yelleri Fan 2oo9

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Travesti Kardeş Sarp Apak!

YazarMesaj
Büşra
Asli-ji Admin Bü$r@
Asli-ji Admin Bü$r@
Büşra

Kadın Mesaj Sayısı : 112
İş/Hobiler : YÜZME MÜZİKL BASKETBOL VOLEYBOL
Lakap : YOSHYCİBÜŞRA
Kavak Yelleri Favorin : Travesti Kardeş Sarp Apak! Pelnyv3
Erkeklerden Favorin.. : Travesti Kardeş Sarp Apak! 25425542yt0
Kizlardan Favorin.. : Travesti Kardeş Sarp Apak! Pelnyv3
Tuttugun Takim.. : Travesti Kardeş Sarp Apak! 1918rq1kl2
Ruh Halinizz.. : Travesti Kardeş Sarp Apak! Asik10tv6
Ismin : B*ü*Ş*R*a

Travesti Kardeş Sarp Apak! Empty
MesajKonu: Travesti Kardeş Sarp Apak!   Travesti Kardeş Sarp Apak! Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 4:51 pm

MAHSUN KIRMIZIGÜL, YENİ FİLMİ 'GÜNEŞİ GÖRDÜM'DEKİ TRAVESTİ KARDEŞ ROLÜ İÇİN SARP APAK'I DÜŞÜNÜYOR! APAK İSE ÇEVRESİNE 'BU ROLÜN ÜSTESİNDEN GELİRİM' DİYORMUŞ...
Mahsun Kırmızıgül ile Sarp Apak'ın kardeşlikleri iyice pekişecek! Kırmızıgül, ilk filmi 'Beyaz Melek'te kardeşi rolünü oynayan Apak'la yeni filmi 'Güneşi Gördüm'de de çalışmak istiyor. Filmin en canalıcı öykülerinden biri; ağabeyin, travesti kardeşini içinde bulunduğu hayattan kurtarmaya uğraşırken yaşadıklarının anlatıldığı bölüm. Ünlü sanatçı, bu bölümdeki 'travesti kardeş' rolünü Sarp Apak'a vermeyi düşünüyor!

'Balyoz' Google'da 202 Bin Kez Arandı

İstanbul'da Kar Aralıklarla Sürecek

Iğdır Belediye Başkanı Tutuklandı

Kulaklarınıza inanamayacaksınız!

Mahsun Kırmızıgül'ü tek düşündüren ise yeni rolün Sarp Apak'ın Beyaz Melek'teki canlandırdığı karakterle taban tabana zıt olması! Seyircinin kafasını karıştırmak istemeyen Kırmızıgül, bu yüzden ince eleyip sık dokuyor. Rol için beklemede olan Apak'ın ise yakın çevresine, 'Ben oyuncuyum her rolün üstesinde gelirim' diyerek role yeşil ışık yaktığı söyleniyor.

Kars'ın Kağızman ilçesinde bir dernek yararına misafir sanatçı olarak konser veren Mahsun Kırmızıgül yeni filmi için uzattığı sakallarıyla görüntülenince sinirlendi!

'Güneşi Gördüm'deki travesti rolünün üstesinden geleceğini söyleyen Sarp Apak, geçen sezon 'Plajda' filmindeki rolü için ağda yaptırıp kadın kılığına girmişti.
http://kavakyelleri-s-b.yetkinforum.com/forum.htm

Travesti Kardeş Sarp Apak!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sarp Apak biyografisi
» sarp apak resimleri
» Kavak Yelleri'nde Pelin'in Yeni Partneri SARP APAK !!!
» İşte Sarp'ın Sevgilisi !!
» Sarp`ın kız arkadaşı flaşlara panik yaptı!